HAKKIMIZDA

RapidByte firma bilgileri vedetaylar

Rapid Byte; İnternet üzerinden müşteri odaklı çalışarak en iyi Hizmet anlayışı güderek müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun maliyete sunmayı amaçlayarak Trabzon’da kurulmuştur.. Hedefimiz yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendimizi farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmaktır. Bu noktada, kendimizi İnternet’i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırma felsefi ile çalışmaktayız.Teknolojinin hayatı kompleksleştirmek için değil, sadeleştirmek için olduğuna inanıyoruz ve bu sadeliği kullanıcılarımıza yaşatmak adına altyapımıza sürekli yatırımlar yaparak, uçtan uca tam otomasyonu sağlayan yazılım çözümleri kuruyor, ve iş süreçleri oluşturuyoruz. Tüm amacımız ise İnternet’i herkesin kendisi için uyarlayabileceği bir teknoloji olarak konumlandırmasına yardımcı olabilmek.

Hizmet Politikamız

VİZYON Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak.
MİSYON Internet’i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırmak.
POLİTİKA Müşteri memnuniyeti ve servis kalitesini artırmak için bir araç olarak kullandığımız teknolojiyi, insan kaynağını daha etkin kullanarak, süreç otomasyonu sağlamak için konumlandırmayı ayrıca bunu yaparken sektör dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini doğru analiz ederek, yasalara tam uyumlu olmayı ve sürekli iyileşme çalışmalarını prensip olarak edinmeyi ve tüm faaliyet alanlarımızda bu yaklaşımı benimsemeyi taahhüt ediyoruz.

ÜNVAN: RAPID BYTE CORPARATION (Creative Cloud Solutions).
VERGİ DAİRESİ:ŞALPAZARI MALMÜDÜRLÜĞÜ
VERGİ NO: 2630365908
ADRES: Düzköy Mah./ No:165/ 61670 / Şalpazarı / Trabzon

Cloud Server hizmetlerinde tamamen özelleştirilebilir genişletilebilir ihtiyaçlarınıza göre ölçeklendirilebilir alt yapı sunuyoruz. Bu hizmetinizin dakikalar içinde istediğiniz özellikler ile tamamen kendi ihtiyacınıza göre oluşturabileceğiniz anlamına geliyor. Bu sayedi aldığınız ürün kaynakları yetmemeye başladığında saniyeler içinde üst pakete geçebilirsiniz.

Ürün - Hizmet alırken ödeme yapacağınız 3 farklı seçenek mevcut. (Banka havalesi-eft-fast, Kredi Kartı, Kripto para.) Bu yöntemlerin herhangi biri ile ödeme sağlayabilirsiniz.

Dünyada 17+1 farklı lokasyondaki veri merkezlerinden hizmet sağlamaktayız, +1 Türkiye ve Denizli(Netinternet) te çalışıyoruz. AldığınızHosting hizmetleri için en uygun konumu sizin için seçerek en iyi şekilde sunuyoruz. Cloud Server hizmetlerinde ise zaten lokasyon seçimi tamamen size bağlı.

Cloud Sunucu, Cloud Hosting ve diğer hizmetlerin hiç birinde yedekleme hizmeti SUNMUYORUZ. Müşteriler kullandığı / aldığı hizmet için kendi veri yedeklemelerini yapmaları gerekmektedir. Herhangi bir veri kaybında firmamız almadığı yedek verileriniz için sorumlu tutulamaz.

           QNB Finansbank
           ALICI HESAP:ALİ ÇÖMEZ
           HESAP NO:71492498
           IBANÇTR71 0011 1000 0000 0071 4924 98

           TC Ziraat Bank
           ALICI HESAP:ALİ ÇÖMEZ
           HESAP NO:829-57341266-5010
           IBAN:TR98 0001 0008 2957 3412 6650 10

           Garanti A.Ş.
           ALICI HESAP:ALİ ÇÖMEZ
           HESAP NO:1067 / 6671700
           IBAN:TR 54 0006 2001 0670 0006 6717 00

           

Bizimle çalışmakister misiniz ?